Reference

Prodej RD 4+1 v Bezděčí u Trnávky

Prodávající:

Doporučuji pana J. Michalíka komukoliv. Výborná spolupráce, rychlost a férovost jednání. Děkuji!!!

4. dubna 2023

doc. Ing. Radek Pokorný Ph.D.

Kupující:

Velmi příjemný osobní přístup, vstřícnost a ochota vyhovět v požadavcích klienta. Vřele doporučuji.

4. dubna 2023

Pavlína Uhrová

 

Prodej RD 3+1 v Dobrochově

Prodávající:

S prodejem nemovitosti jsem byl spokojen, i podmínkami prodej a rychlostí sehnaní nového majitele i domluvenou cenou, která nám vyhovovala. Doporučuji dalším prodejcům. Já též dostal na realitku od známého, který prodal domek v naší obci.

1. dubna 2023

Antonín Šolc

Jsme velmi spokojeni s prodejem domu, ohledně předání domu též. Ať dům slouží dále k užívání a  spokojenosti. Moc děkuji.

1. dubna 2023

Vladimír Šolc

S realitním makléřem panem Michalíkem jsem byla mile překvapena, již při prvním setkání. Dále i při dalším jednáním s vyřizováním prodeje nemovitosti mé maminky, Vždy ihned zařídil další dodatky, které bylo nutno vyřídit. Pana Michalíka, bych doporučila každému, kdo potřebuje zajistit prodej.

1. dubna 2023

Ludmila Švrčinová

Kupující:

We are very happy with the support we received from the first moment, we wanted a house and enjoy as a family that we are, since it is difficult to buy in these times. I am a foreigner and our advisor did everything for us, from talking to the owner, recommending the bank and even the notary, we didn´t have to worry about a thing. We 100% recommend the experience, it was and will be unforgettable, thank you very much for being there at all times accompanying us until the end.

1. dubna 2023

Ruben Hernandez Perez

S realitní kanceláří LEOPARD nemovitosti s.r.o. jsem velmi spokojená. Především bych chtěla vyzdvihnout práce pana Michalíka a tímto způsobem mu poděkovat. Velmi oceňuji jeho ochotu, lidský přístup a profesionalitu. Vždy nás o všem informoval, vše co bylo třeba zařídil, dokumenty měl vždy připravené dopředu. Za mě maximální spokojenost Děkuji a určitě doporučuji.

1. dubna 2023

Martina Dostálová

 

„Absolutně perfektní. Pan Michalík je profík s lidskou tváří :) Jednání profesionální zároveň přátelské. Vše podle dohody, nemohu nic vytknout a budu jen doporučovat. Děkuji Lang

8. března 2022

Roman Langer

 

„Vážím si práce pana Jana Michalíka při zprostředkování nemovitosti. Oceňuji profesionální a zároveň lidský přístup. Díky němu vše proběhlo bez komplikací. Po své osobní zkušenosti doporučuji tuto realitní kancelář.“

4. června 2021

Mirek Holub

 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně